Należy rozróżnić bezpłodność od niepłodności. Bezpłodność są to trwałe zmiany np. nieprawidłowe wykształcenie się narządów rozrodczych. Natomiast niepłodność są to czasowe zaburzenia, które zazwyczaj leżą po stronie osób niepłodnych – tak kobiet jak i mężczyzn, i te są bardzo łatwe do usunięcia, w dodatku bez żadnej inwazji w organizm, zaglądania w intymne miejsca czy zapłodnień in vitro.

Metoda jaką wraz z lekarzami stosowaliśmy w Międzynarodowym Instytucie Zdrowia w Gliwicach, (podkreślę, że było to 106 komfortowych pokoi dla 196 osób), w przypadku niepłodności uzyskiwaliśmy 80cio procentową skuteczność. To znacznie więcej niż uzyskuje się metodą in vitro.

Podczas konsultacji telefonicznej wstępnie ustalam przyczyny chorób, a bardziej szczegółowo przed i w trakcie 2 – 3 godzinnego leżenia na materacu Innowator podczas czego organizm wykazuje swoje problemy. Zawsze podkreślam aby nikt nie wierzył w poprawę jaką sam zauważa w swym organizmie lecz aby zrozumiał dlaczego tak się dzieje i czego nie chce uwzględnić cały decydencki świat medyczny. Aby nie być gołosłownym wstępnie opiszę zjawiska zachodzące w ludzkim organizmie powodujące choroby czy też niepłodność.
Przede wszystkim należy wiedzieć, że niepłodność jak i bóle menstruacyjne to efekt nieskoordynowanej wymiany informacji płynących przez układ nerwowy pomiędzy mózgiem a narządami rodnymi, które sterują skurczem i rozkurczem macicy, momentem wymiany złuszczającego się nabłonka wyścielającego macicę, upływu krwi oraz sygnałów z jajników i jajowodów.
Problemy te występują głównie z powodu stresu naczyń krwionośnych narządów rodnych oraz naczyń obwodowych rozmieszczonych na całym ciele, gdzie również znajdują się receptory obwodowe. Kobiety zauważają wówczas, że ich nogi i ręce stają się zimne, mają bóle menstruacyjne – które w konsekwencji nierzadko powodują torbiele endometrialne, guzy macicy i wiele innych problemów. Czytaj rozdział „Uwaga ból!„.

 

W moim Instytucie uruchomiłem gabinet ginekologiczny, kardiologiczny, stomatologiczny i internistyczno-pulmonologiczny. Gabinety te wynajmowałem lekarzom za symboliczne 200zł miesięcznie. Natomiast w gabinecie internistyczno-pulmonologicznym zatrudniałem lekarzy – internistę i pulmonologa na umowę o pracę. Dzięki temu zgłaszający się do Instytutu pacjenci mogli wykonywać badania medyczne i uzyskiwać wyniki w dniu przyjazdu i po 12 dniach kuracji w Instytucie. Natomiast wysoko specjalistyczne badania pacjenci wykonywali odpłatnie w państwowych klinikach.

Zapewne nie uwierzycie w to, że Izba Lekarska wzywała zatrudnianych przeze mnie lekarzy i karała ich za to, że pracują w moim Instytucie. Natomiast przedstawiciele Lekarskiej Komisji Etycznej tej Izby przyjeżdżali do Instytutu i naciskali na lekarzy którzy wynajmowali u mnie gabinety tłumacząc im iż nieetyczne jest aby gabinety te prowadzili w moim Instytucie.

Często podkreślam, że nikt u mnie nie płacił z góry za kurację lecz dopiero gdy uzyskiwał odczuwalne i mierzalne sprzętem medycznym efekty. Lekarka ginekolog nie tylko wykonywała badania kobietom które z powodu niepłodności przyjeżdżały do mnie na kurację lecz również skierowała do mnie trzy swoje pacjentki które bez rezultaty leczyła na bezpłodność. Kobiety te zazwyczaj już po pierwszej menstruacji gdy ich narządy oczyściły się i wyregulowały bezproblemowo zachodziły w ciążę, a następna ciąża przebiegała już bezproblemowo. Również kobiety które korzystały z mojej metody i aktualnie były w ciąży a miały różnorodne problemy również uzyskiwały wspaniałe rezultaty, czytaj rozdział pt. „W jaki sposób pozbyto się szkód u osób napromieniowanych w wynika awarii elektrowni atomowej w Czarnobylu”  po zastosowaniu mojej metody, gdzie opisuję masowe poronienia uszkodzonych płodów, a także „Manipulacje i prawda o chorobach ginekologicznych, bezpłodności i in vitro” oraz „Ciąża, jak uniknąć in vitro i okołoporodowych porażeń mózgowych dzieci”.
Opisanie moich 23 letnich działań i sukcesów zajęło by wiele tomów książek i nikt by tego nie przeczytał. Dlatego nie będę się szeroko rozpisywał, bo jeśli komuś medycyna poprzez media „przydymiła” psychikę, to żadne argumenty do niego nie dotrą.