TREŚĆ PODZIĘKOWANIA
Ojciec Święty Jan Paweł ll udziela całym sercem Apostolskiego Błogosławieństwa dla Kazimierza Piotrowicz oraz jego Pracowników wzywając obfitości łask Bożych
Watykan 16.12.2003

Poniżej zrozumiecie dlaczego Papież wysłał mi tak serdeczne podziękowanie. Jego wdzięczność nie zakończyła się na tym. Do dziś Św. Jan Paweł ll co pewien czas we śnie udziela mi przestróg, które wielokrotnie uchroniły mnie przed poważnymi problemami.
Podziękowanie to otrzymałem w grudniu 2003 roku, gdy u Papieża zastosowano moje zalecenia oraz materac, które przekazałem Kardynałowi Stanisławowi Dziwiszowi. Po ich zastosowaniu Papieżowi ustąpiły upływy płynów z ust oraz całkowicie odzyskał świadomość. Poprawa ta trwała do marca 2005r.

Niestety, Papież zmarł 02. 04. 2005 roku. Powodem były narastające duszności. Aby Papież się nie udusił, wykonano Jemu tracheotomię. Dalsze skutki działań medycznych są każdemu znane. Medycyna tak właśnie postępuje, leczy objawy chorób zamiast najpierw znaleźć i usunąć przyczyny. Papieżowi wystarczyło rozmasować plecy i założyć rozciągający szyję kołnierz ortopedyczny. Uwolniło by to unerwienie łączące tchawicę z mózgiem, a wówczas w kilka minut oddech samoistnie by się unormował. Nie mogłem jednak dodzwonić się aby przekazać te informacje, gdyż odwołano w centrali watykańskiej podane mi hasło. Stało się to za sprawą ówczesnej mojej żony, która nie informując mnie, nadużywała hasła często dzwoniąc do Watykanu z pytaniem o zdrowie Papieża, zatem w najistotniejszym momencie hasło to odwołano.

Więcej w rozdziale „Prawdziwa przyczyna śmierci Papieża Jana Pawła ll.