Od 1992 roku z poniżej opisanej metody skorzystało ponad 850 tysięcy osób, między innymi Papież Jan Paweł ll, Szejk Dubaju i Jego rodzina, Edward Gierek i wiele innych znanych osób.

Bardziej szczegółowe informacje o tym znajdziecie w poszczególnych artykułach na tym blogu informacyjnym, a po zapoznaniu się, możecie tego doświadczyć lub zobaczyć to praktycznie na spotkaniach.

 Niemal wszystkie choroby postępujące możecie samodzielnie diagnozować (rozpoznawać), u siebie i rodziny, skutecznie oraz bezinwazyjnie je zwalczać i im zapobiegać, podczas leżenia lub snu.

 Aby wykluczyć wiarę w leczenie, efekt placebo czy inne „czarodziejskie” moce, zanim przyjdziecie na spotkanie, proszę jak najszerzej zapoznać się z niniejszym blogiem. Metoda jaką poznacie, wywodzi się z naturalnych funkcji organizmu każdego człowieka, które z powodu świadomej blokady w edukowaniu ludzi na ten temat nie są wykorzystywane. Po położeniu się na materacu INNOWATOR B.A.T.3 następuje samoistne wzmacnianie się sygnałów płynących przez układ nerwowy pomiędzy narządami i mózgiem, co  przywraca prawidłowe funkcje narządów. W związku z tym choroby samoistnie zaczynają się cofać. Każdy odczuciowo zauważa to już po kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a bywa, że nawet już po kilku minutach.

Osoby zainteresowane spotkaniem z profesorem Kazimierzem Piotrowiczem proszone są o  przekazanie informacji telefonicznych na nr 510 34 34 3(w godz. od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku) medyczną nazwę swej choroby, skrótowo jej objawy, oraz ile osób z wami przyjdzie na spotkanie. Telefonicznie proszę dzwonić dopiero po zapoznaniu się z opisami na stronie www.kazimierzpiotrowicz.pl. Jest to potrzebne w celu posegregowania chorych według grup chorobowych, by powiadomić o dacie i miejscu spotkania. Na świecie jest bowiem setki chorób i nie jest możliwe omówienie na jednym spotkaniu, nawet niewielkiej ich części, a tym bardziej wskazanie prawdziwych przyczyn oraz zachowawczych sposobów samodzielnego wzmacniania organizmu. Efekty te uzyskuje się poprzez bezinwazyjne wzmacnianie płynących informacji zakodowanych w kodzie genetycznym DNA, programów narządowych i komórek macierzystych.

Przekonacie się osobiście, że niemal każda choroba postępująca zaczyna się od niepełnych zwrotnych przekazów informacji przesyłanych przez układ nerwowy pomiędzy komórkami każdego narządu a mózgiem. Po spotkaniu będziecie mogli wpływać na wzmacnianie przekazów tych informacji. Dotyczy to również pokoleniowych błędów dziedzicznych, w tym u potencjalnych rodziców, którzy nie chcą powielać swych błędów u swoich dzieci.

W jaki sposób wzmocnić tę łączność, można dowiedzieć się również z tego blogu informacyjnego, a bardziej szczegółowo na spotkaniu. Metoda ta jest stosowana od 1993 roku.

Informacje o tym znajdziecie w dalszej części blogu, oraz w rozdziałach „Efekty wizualne i opinie lekarzy oraz chorych”.

MONOPOLISTYCZNY BIZNES MEDYCZNY BOI SIĘ KONSULTACJI I NIE TYLKO NIE CHCE OFICJALNIE ZASTOSOWAĆ TEJ METODY LECZ WSPÓLNIE Z MEDIAMI OD 1993 ROKU Z CAŁĄ MOCĄ JĄ ZWALCZA. SZEROKIE JEJ ZASTOSOWANIE ZMNIEJSZYŁO BY BOWIEM  ILOŚĆ CHORYCH O OKOŁO 80%. Jak masowo medycyna poprzez media i lekarzy w przychodniach medycznych wpływa na psychikę ludzi aby ich odstraszyć od każdej konkurencyjnej metody, przekonacie się wprowadzając do wyszukiwarki; Kazimierz Piotrowicz.