Od 1992 roku z poniżej opisanej metody skorzystało ponad 850 tysięcy osób, między innymi Papież Jan Paweł ll, Szejk Dubaju i Jego rodzina, Edward Gierek i wiele innych znanych osób.

Bardziej szczegółowe informacje o tym znajdziecie w poszczególnych artykułach na tym blogu informacyjnym, a po zapoznaniu się z nimi, możecie tego doświadczyć sami lub zobaczyć na spotkaniach.

 Niemal wszystkie choroby postępujące możecie samodzielnie diagnozować (rozpoznawać), u siebie i rodziny, skutecznie oraz bezinwazyjnie je zwalczać i im zapobiegać, podczas leżenia lub snu na materacu Innowator.

 Aby wykluczyć wiarę w leczenie, efekt placebo czy inne „czarodziejskie” moce, zanim zdecydujecie się na spotkanie, proszę jak najszerzej zapoznać się z niniejszym blogiem. Metoda jaką poznacie, wywodzi się z naturalnych funkcji organizmu każdego człowieka, które z powodu świadomej blokady w edukowaniu ludzi na ten temat przez kolejne parlamenty nie są wykorzystywane. Po położeniu się na materacu INNOWATOR B.A.T.3 następuje samoistne normalizowanie się sygnałów płynących przez układ nerwowy pomiędzy narządami i mózgiem, co  uaktywnia prawidłowe funkcje narządów. W związku z tym, choroby samoistnie zaczynają się cofać. Każdy odczuciowo zauważa to już po kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a bywa, że nawet już po kilku minutach.

Osoby zainteresowane spotkaniem z profesorem Kazimierzem Piotrowiczem proszone są o  przekazanie informacji telefonicznych na nr 510 34 34 3(w godz. od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku) medyczną nazwę swej choroby, skrótowo jej objawy, oraz ile osób z wami przyjdzie na spotkanie. Telefonicznie proszę dzwonić dopiero po zapoznaniu się z opisami na tym blogu informacyjnymPrzekonacie się osobiście, że niemal każda choroba postępująca zaczyna się od niepełnych zwrotnych przekazów informacji przesyłanych przez układ nerwowy pomiędzy komórkami każdego narządu a mózgiem. Po spotkaniu będziecie mogli stale wpływać na wzmacnianie przekazów tych informacji. Dotyczy to również pokoleniowych błędów dziedzicznych, w tym u potencjalnych rodziców, którzy chcą mieć dzieci i nie chcą u nich powielać swych błędów.

W jaki sposób wzmocnić tę łączność, można dowiedzieć się również z tego blogu informacyjnego, a bardziej szczegółowo na spotkaniu. Metoda ta jest stosowana od 1993 roku i wciąż udoskonalana.

Informacje które znajdziecie w dalszej części blogu, oraz w rozdziałach „Efekty wizualne i opinie lekarzy oraz chorych” są prawdziwe.

MONOPOLISTYCZNY BIZNES MEDYCZNY POMIMO, ŻE WIE O TEJ METODZIE BOI SIĘ KONSULTACJI Z I NIE TYLKO NIE CHCE OFICJALNIE ZASTOSOWAĆ TEJ METODY LECZ WSPÓLNIE Z MEDIAMI OD 1993 ROKU Z CAŁĄ MOCĄ JĄ ZWALCZA. SZEROKIE JEJ ZASTOSOWANIE ZMNIEJSZYŁO BY BOWIEM  ILOŚĆ CHORYCH O OKOŁO 80%. Jak masowo medycyna poprzez media i lekarzy w przychodniach medycznych wpływa na psychikę ludzi aby ich odstraszyć od każdej konkurencyjnej metody, przekonacie się wprowadzając do wyszukiwarki; Kazimierz Piotrowicz. Ściganie i karanie lekarzy którzy sięgają po inne skuteczne i nieinwazyjne metody zwalczania chorób – również tych lekarzy którzy u mnie pracowali, jest niezbitym dowodem, że przypisywanie medycynie konwencjonalnej służebności jest kłamstwem.