Kazimierz Piotrowicz
Prof. dr h. c. medycznych technologii informacyjnych
kazimierzpiotrowicz.pl
Departament ds. Nierównego Traktowania
Pilne
Pani Ministra Katarzyna Kotula
Dotyczy ustawy o nierównym traktowaniu oraz zbliżającym się głosowaniu nad ustawą „Leks Szarlatan”
Pismo to kieruję również do innych państwowych instytucji strzegących prawa oraz do organizacji społecznych, a także ludzi zajmujących się kontrolą systemu prawnego i proszę o potwierdzenie czy nadano mu bieg.
Dotyczy nierównego traktowania przez prawo przedstawicieli medycyny naturalnej, a tym samym zniewolenie całego społeczeństwa polskiego w wolnym wyborze sposobu poprawy zdrowia. Do wykluczenia z życia osób stosujących medycynę naturalną dąży decydencki świata tzw. medycyny „konwencjonalnej”, której przedstawiciele działając potajemnie w zmowie uzurpują sobie wyłączność w decydowaniu o zdrowiu i śmierci całej ludzkości gdyż nie chcą aby wymknęła im się z rąk wyłączność stanowienia o dobru zdrowia społecznego. Obecnie finał swych dążeń chcą oni osiągnąć poprzez wdrożenie ustawy Leks Szarlatan.
Mam 82 lata i na przestrzeni wielu lat słyszałem o kilku śmiertelnych przypadkach których sprawcami były osoby stosujące medycynę naturalną. Natomiast ile zgonów i okaleczeń każdego dnia powoduje tzw. medycyna „konwencjonalna” wskazuję w poniższej treści, a jest to tylko niewielka ich część.
Przez niemal cały 2006 rok lekarze w Polsce strajkowali żądając podwyżek płac i poza nagłymi przypadkami nie leczyli chorych. Wówczas profesor Zbigniew Religa, który w tym czasie był Ministrem Zdrowia, w Wiadomościach TVP poinformował społeczeństwo, iż w tym czasie śmiertelność w Polsce zmniejszyła się o 30% !!! (Informacje w archiwum TVP). Czy fakt ten równocześnie świadczy, że gdy lekarze zakończyli strajki to śmiertelność ponownie zwiększyła się o 30%? Czy dzieje się tak również aktualnie? Żadna instytucja strzegąca prawa w Polsce nie wystąpiła wówczas aby oficjalnie sprawdzić jakie faktycznie szkody i dlaczego poniosło społeczeństwo polskie. Tak samo śmiertelność spadała o 30% gdy lekarze strajkowali żądając podwyżki płac i nie leczyli chorych na Malcie, w Słoweni i Izraelu – o czym informowały tamtejsze media. Czy te fakty ewidentnie wskazują na ZMOWĘ osób uzurpujących sobie prawo do bezkarności wobec zdrowia i życia ludzkości na masową skalę? Czy aby osoby te nie noszą się z zamiarem skopiowania nazizmu z II wojny światowej tak tragicznego dla ludzkości, a szczególnie dla narodu Żydowskiego?
Czy teraz sprawcy kolejnych, bez wątpienia współczesnych posunięć działając w zmowie chcą zdominować prawo by zakamuflować swoje czyny? Czy wdrożenie ustawy Leks Szarlatan ma jak najszybciej wyniszczyć społeczeństwo Polskie? Czy obecnie tak samo dzieje się w pozostałych krajach Unii Europejskiej?
Nadto skrywany jest fakt, iż medycyna konwencjonalna działa nielegalnie. Słowo konwencja wyraźnie mówi, że aby można było cokolwiek zastosować co dotyczy całego narodu, to naród powinien wypowiedzieć się w referendum czy wyraża na to zgodę – także, a przede wszystkim w przypadku ustawy Leks Szarlatan. Takiego referendum nigdy nie było, nie tylko w Polsce ale także we wszystkich krajach Unii Europejskiej jak i poza Unią, co dowodzi, że medycyna konwencjonalna działa nielegalnie!
Aby zrozumieć całokształt charakteru tej części szkodliwej medycyny, skupię się na przyczynach powstawania komórek nowotworowych w piersiach kobiet oraz chirurgicznym usuwaniu kobietom guzów czy też całych piersi. Na takiej samej kłamliwej zasadzie medycyna postępuje z innymi chorobami.
Od 1993 roku, do nadal, w Polsce i innych krajach uzyskiwanymi przez kobiety faktami które stosowały ewolucyjną metodę autoregulacji komunikacji komórkowych udowadniałem, że medycyna konwencjonalna niemal całkowicie pomija komunikację komórkową, która jest bardzo istotna w funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, gdyż nieustannie steruje wszystkimi reakcjami ludzkiego organizmu. Jak wiadomo ewolucja kształtowała życie przez miliony lat i zrobiła to doskonale radząc sobie także z komórkami nowotworowymi.
Komórki nowotworowe jak i niemal wszystkie postępujące choroby, pierwotnie nie mają charakteru zmian biochemicznych lecz są zakłóceniami komunikacyjnymi. Zmiany biochemiczne następują dopiero gdy zbagatelizuje się komunikację komórkową. Komórka nowotworowa to taka komórka która utraciła więź informacyjną z otaczającymi ją komórkami, z całokształtem narządowego programu informacyjnego oraz z centralnym i obwodowym układem nerwowym. Z tego powodu komórka ta nie skorzystała z programu samonaprawy ani też z programu apoptozy (inaczej autoagresji czy samobójczej śmierci). Najważniejszym programem każdej komórki jest program tworzenia i podtrzymywania życia. Gdy taka komórka z powodu utracenia łączności nie widzi organizmu ani też organizm jej nie widzi, to komórka ta nadal żyje i nadal posiada DNA, a w nim zawartą pełną informację o organizmie. Zatem komórka nie widząc organizmu tworzy nowy twór – biochemicznie i informacyjnie nie zsynchronizowany z całokształtem organizmu, nazywany nowotworem. Takie jest bowiem jej programowe zadanie ukształtowane przez miliony lat ewolucji. W jaki sposób tworzą się np. w piersiach kobiet i nie tylko w piersiach, wapniowe guzy nowotworowe? Jeśli w trakcie resorpcji wapniowej, jony wapniowe, które są niezbędne do ruchu mięśni, zamiast wniknąć do mięśnia w piersi odłożą się np. na zewnętrznej części mięśnia i zakłócenie to utrwali się, wówczas zakłócenia komunikacyjne jonów wapniowych powodują, iż do błędnie odłożonego wapnia dołączają kolejne jony wapniowe, skutkiem tego narasta guz wapniowy – zazwyczaj powoli. Onkolodzy chirurgicznie usuwają guz lub całą pierś, zamiast uporządkować komunikację komórkową! Wiadomo, że wapń z którego zbudował się guz jest swoistym dla okolicznych tkanek wapniem, zatem w kolejnym zapotrzebowaniu mięśnia na wapń, tkanki mięśniowe nie otrzymują kolejnych jonów wapnia lecz rozpuszcza się odłożona grudka wapniowa i wbudowuje we właściwe miejsce – co wielokrotnie udowadniałem w mojej klinice holistycznej w Gliwicach (106 pokoi dla 196 osób) – szczególnie w przypadku zwapnień zastawek serca (badania potwierdzające kuracjusze wykonywali zazwyczaj w Śląskim Centrum Chorób Serca). Niemal dokładnie tak samo tworzą się inne guzy np. tkankowe, gdy komórki zbłądzą i zamiast wbudować się do tkanki, odłożą się na tkance. Niemal wszystkie choroby postępujące mają swój początek w zakłóceniach komunikacyjnych! Gdy błędna komunikacja komórkowa nadal trwa to dopiero wtedy tworzą się zakłócenia biochemiczne w następstwie których tworzą się rany. Cóż z tego, że organizm wyraźnymi sygnałami i objawami wręcz „krzyczy” co trzeba zrobić. Psychika ludzkości z pełną premedytacją świadomie została przez medycynę i media zamotana, zatem ludzie nie są świadomi swojego organizmu i nie umiejąc zweryfikować faktów muszą zawierzyć się lekarzowi. Dowody na to dawałem już od 1992 roku, a szczególnie w 1995 roku podczas kampanii gdy kandydowałem na Urząd Prezydenta Polski! PROFESORZY, NAUKOWCY i zapewne wszyscy lekarze o tym wiedzą, gdyż od 1993 roku niemal natychmiastowymi wstępnymi wynikami i uzyskiwaną autodiagnozą całego organizmu, którą robili chorzy zazwyczaj w ciągu około godziny, udowadniałem doskonałość ludzkiego organizmu. Kończąc jeszcze raz podkreślę, iż niemal wszystkie choroby postępujące, także endometrioza, zakłócenia płodności, marskość wątroby, mukowiscydoza, rdzeniowy zanik mięśni, czy ADHD itp. pierwotnie nie mają charakteru biochemicznego lecz komunikacyjny co przez 34 lata udowadniałem, zwłaszcza w mojej klinice holistycznej w Gliwicach w której zatrudniałem 14-tu lekarzy, którzy najpierw byli w niej kuracjuszami. Jak długo jeszcze decydenci medycyny konwencjonalnej do leczenia chorób będą podchodzili jak do przysłowiowego kota od strony ogona? Ustawą Leks Szarlatan na zasadzie „psa ogrodnika” chcą społeczeństwo pozbawić skutecznych metod by nie mieć nad sobą żadnej kontroli.
Mam 82 lata, było na mnie 29 zamachów medycznych i od 2020 roku nie prowadzę i nie będę prowadził żadnej działalności gospodarczej. Metodę samoregulacji organizmu ukształtowała ewolucja i dzieje się to podczas leżenia i/lub spania – jest zatem najbardziej naturalną metodą, jest też bardzo prosta w zastosowaniu i niemal bezkosztowa. Jeździłem do wielu krajów z propagacją tej metody. Przez pięć lat jeździłem do Izraela konsultując i pomagając ludziom w poprawie zdrowia. W wielu miejscach zapraszali mnie na spotkanie profesorzy medycyny słuchając mnie po kilka godzin. Chcieli bowiem wiedzieć jak to się stało, iż nie mając żadnego wykształcenia medycznego opracowałem tak skuteczną metodę. W Izraelu Rabin zajmujący się tłumaczeniem znaczenia zapisów w Talmudzie powiedział mi, że kilkanaście wieków temu, jakiś mądry Rabin mający wgląd w przyszłość, napisał w Talmudzie o pojawieniu się mojej metody. Niestety decydenci nie chcąc mieć konkurencji zmanipulowali o mnie informacje i wpisali mnie na listę Antysemitów jako największego wroga Izraela…
Chętnie przekażę tajniki metody osobom zainteresowanym – przede wszystkim lekarzom. Zjeździłem wiele krajów z propagacją tej metody. Zawsze na drodze stawały mi osoby żyjące z chorób. Metoda komunikacji komórkowych nie dostarcza składników odżywczych ani leków, ale dzięki niej organizm je bardzo dobrze przyswaja, może zatem być bardzo skutecznym narzędziem w walce z chorobami w rękach lekarzy. Gdy podczas Europejskiego Kongresu Medycznego w Katowicach Przewodnicząca Senackiej Komisji Zdrowia pani Beata Małecka Libera zapytała mnie jak oceniam wykłady w których uczestniczyłem, to odpowiedziałem jej cytatem z wiersza Adama Mickiewicza o rozbójnikach: 80% wiedzy którą słyszałem określam „najpierw ogarniał mnie śmiech pusty, a potem litość i trwoga”. Pani senator nie chciała się już ze mną spotkać.
Międzynarodowa statystyka wskazuje, że na endometriozę na świecie choruje niemal 350 milionów kobiet (w Polsce 3 miliony), a na raka piersi 300 milionów, ze statystyką innych chorób można zapoznać się w Internecie. Czy nie jest to ewidentny dowód na tragiczne skutki medycyny konwencjonalnej w skali światowej!?
Proszę o jak najszybsze nadanie biegu temu pismu aby nie zdążono zatwierdzić ustawy Leks Szarlatan, szczególnie dlatego gdyż najpierw powinno wypowiedzieć się na ten temat POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO, które w przypadku jej zatwierdzenia poniesie tragiczne konsekwencje.
Kazimierz Piotrowicz