W jaki sposób przywrócić wymianę informacji w całym organizmie by organizm sam cofnął choroby, bardziej szczegółowo piszę w poszczególnych rozdziałach na tym portalu. Poniżej skróty.

 

Pamiętaj, że organizm to biologiczny komputer i tak samo należy z nim postępować jak z komputerem. Jeśli źle się czujesz, a tym bardziej gdy już chorujesz, to oprócz leczenia objawowego najpierw należy „zresetować programy” które sterują naszym organizmem, oraz usunąć błędy które zazwyczaj tworzy chory, a które powodują złe samopoczucie i choroby.

Moje publikacje pozwolą wam zrozumieć jak powstają choroby.

 

Choroby tarczycy to wynik zakłóceń wymiany informacji unerwionych płatów tarczycy z centralnym układem nerwowym. Nie należy ingerować w tarczycę lecz przywrócić wymianę tych informacji, wówczas organizm sam wyzdrowieje. Może tego dokonać nie lekarz, lecz chory, ponieważ to on nieświadomie zakłóca swobodną wymianę tych informacji.

A co w takim przypadku robi leczący lekarz? Leczy farmakologicznie, następnie usuwa płaty tarczycy, a potem do końca życia będzie stosował u ciebie zastępcze leczenie hormonalne.

Co zatem robi moja metoda? Powoduje, że dowiadujesz się gdzie tkwią przyczyny zakłóceń i sam usuwasz przeszkody które osłabiają sygnały układu nerwowego i guzy znikają, a system komunikacji komórkowych przywraca tarczycy jej naturalne funkcje, oczywiście jeśli lekarz nie usunął ci tarczycy.

 

Guzy nowotworowe to komórki które zawiesiły wzajemną informację, co powoduje, że zawieszają wymianę informacji z autonomicznym narządowym układem nerwowym oraz z centralnym i obwodowym układem nerwowym. Ponieważ w komórkach tych stopniowo zanika życie, zatem tworzą guz, który z biegiem czasu ulega procesom rozkładowym przeistaczając się w nowotwór złośliwy. Skutkiem tego komórki nowotworowe osłabiają funkcje otaczających je komórek, wciągają je w proces chorobowy, nierzadko tworząc przeżuty.

 

Miażdżyca miejscowa to zakłócenie wymiany informacji miejsca objętego miażdżycą, z centralnym układem nerwowym. Skutkiem tego mózg w odpowiedzi ogranicza dokrwienie, a zatem i dotlenienie komórek tego narządu, np. nogi. W efekcie błędnego koła pogłębia się miażdżyca prowadząc do zarostowego zapalenia tętnic i zakrzepów powodując konieczność  amputacji nogi. Należy uwolnić blokadę unerwienia biegnącego z nogi do mózgu, co spowoduje, że już po kilku godzinach zwiększa się dokrwienie nogi, a zatem i dotlenienie. W efekcie pozwala to na przejście coraz dłuższych dystansów bez konieczności zatrzymywania się. Od 1993 roku udowadniam, że zastosowanie opracowanej przeze mnie metody usprawnia krążenie, o czym lekarze, a zwłaszcza decydenci medycyny wiedzą. Pomimo to w Polsce co około 50 minut komuś amputuje się z tego powodu nogę.

 

Miażdżyca uogólniona to podobny proces, który powoli obejmuje cały organizm.

 

BÓLE MENSTRUACYJNE,

jak i bezpłodność, to efekt niezsynchronizowanych ze sobą sygnałów nerwowych pomiędzy skurczem i rozkurczem macicy, złuszczaniem się nabłonka macicy i upływu krwi, z sygnałami biegnącymi z jajowodów i jajników.

Uzależnianie nieświadomych kobiet od medycznych sposobów leczenia i in vitro jest niezrozumieniem funkcjonowania układu rodnego lub zwykłym biznesem.

 

CHOROBY GENETYCZNE

to skutek nie usuniętych w porę błędów komunikacji komórkowych. Organizm chcąc trwać, pomimo twych nieświadomych i nieustających błędów, dokonuje modyfikacji, nierzadko genetycznych. W początkowej fazie błędy te można samemu usunąć metodą INNOWATOR.

 

Cukrzyca

Leczenie cukrzycy w jej fazie początkowej ma na celu utrwalenie cukrzycy i uzależnienie chorych od leków. Usuwając w porę przyczyny możesz łatwo pozbyć się cukrzycy, również odziedziczonej.

 

MIAŻDŻYCA I JEJ PRZYCZYNY

 

Miażdżyca i skleroza jest wołaniem organizmu o tlen, a przecież każdy z nas oddycha!

Co zatem jest prawdziwą przyczyną 231 tysięcy zgonów każdego roku?

 

Jakie informacje takie reakcje! Zbyt słabe sygnały nerwowe z narządów objętych miażdżycą nieefektywnie docierają do mózgu, następstwem tego mózg  w odpowiedzi zwrotnej ogranicza w nich dokrwienie i tym samym dotlenienie. Skutkiem tego krwinki powoli krzepną a krew się zagęszcza.

Rozrzedzanie krwi, zamiast jej natlenienie poprzez oddychanie nie usunie miażdżycy!

Jak zatem usunąć przyczynę, a zarazem i miażdżycę? Usprawniając metodą INNOWATOR wymianę sygnałów nerwowych równocześnie wszystkich narządów z centralnym układem nerwowym i efektywnie leczyć jednocześnie cały organizm. Dzieje się tak gdy w naturalny sposób wzmożesz krążenie lepiej natlenionej krwi. Początkowe tego efekty widzisz już po godzinie. Wiek człowieka nie ma znaczenia. Możesz to robić w domu wraz z całą rodziną i przyjaciółmi.

Dzieci nie mają miażdżycy bo ich układ nerwowy jest sprawny!

 

CHOROBĘ PARKINSONA

można porównać do „efektu niedokręconej żarówki, której światło z tego powodu miga”. Z podobnego powodu następuje „drżączka” ponieważ z mięśni nie docierają sygnały nerwowe do mózgu. W efekcie mózg ogranicza syntezę Dopaminy, a potem niszczy komórki syntezujące Dopaminę.

Leczenie początkowej fazy tej choroby ma na celu wyłączenie naturalnej syntezy Dopaminy i uzależnienie chorych od leków, co w fazie końcowej prowadzi do ich okrutnej śmieci.

 

LECZENIE CHORÓB TARCZYCY

 zamiast usunięcie przyczyn, których sprawcą jest chory, to wielka medyczna manipulacja, która prowadzi do usunięcia tarczycy i dozgonnego uzależnienia chorych od leczenia hormonalnego.

Ciąg dalszy nastąpi