Istnieje tysiące chorób. Wiadomo, że nie ma skutku bez przyczyny. Prawdziwe przyczyny chorób, które każdy sam może zweryfikować i leczyć je zachowawczo, będę uaktualniał. Korzystnie jest gdy w przypadkach chorób bardzo zaawansowanych włączy się lekarz. Jeśli chcesz abym w pierwszej kolejności opisał twoje problemy, opisz je i wyślij na pozdrowie@kazimierzpiotrowicz.pl

Opisaną na stronie internetowej www.kazimierzpiotrowicz.pl metodę samoleczenia, każdy może zweryfikować i sprawdzić na sobie w ciągu kilkudziesięciu minut, również ci którzy uważają, że nic im nie dolega. Metoda BEFT uaktywnia bowiem w organizmie autodiagnozę, dzięki temu organizm nie tylko wskazuje delikatnymi bodźcami istniejące choroby i początkowe fazy zakłóceń które w przyszłości objawią się chorobą, ale równocześnie uaktywnia cały organizm do samonapraw. Sygnały przesyłane przez układ nerwowy z i do wszystkich narządów oraz komórek przemieszczają się z ogromną prędkością, spowalniane są gdy napotykają przeszkodę. Jeśli przywrócimy im prawidłowy przekaz, w odpowiedzi dokonują szybkich reakcji samoobronnych, samoregulacyjnych oraz samonaprawczych. Nie ma zatem w tym nic nadprzyrodzonego ponieważ organizm ludzki jest doskonałym panaceum na wszystkie choroby.  Taki cel mi przyświecał kierując się poszukiwaniem wzmocnienia tego panaceum aby zwalczało, a równocześnie zapobiegało wszystkim chorobom, o czym przekonacie się zapoznając się dogłębnie z wszystkimi rozdziałami na tej stronie internetowej. Trzeba było tylko znaleźć taki mechanizm i to mi się udało. Jeśli nie chcesz posiąść rzetelnej wiedzy o swoim organizmie, to pozostaje ci tylko wiara w uzdrowienie. Zapoznaj się z rozdziałem „Kiedy wiara czyni cuda”.

Przyczyny niemal wszystkich chorób postępujących są wspólne. Są nimi zakłócenia komunikacji komórkowych, a tym samym wymiana tych informacji z centralnym układem nerwowym. Gdy mózg otrzymuje od narządów słabsze bodźce, wówczas w odpowiedzi wyzwala sygnały o takiej mocy jaką otrzymał od narządu informację. Zatem mózg osłabiając kontrolę nad jakimkolwiek narządem czy też tkanką, w odpowiedzi nie wyzwala w nich efektywnych systemów samoobronnych, samoregulacyjnych i samonaprawczych, a także apoptozy (ukierunkowanej autoagresji), w konsekwencji czego postępują choroby. Niekontrolowana autoagresja to choroby, w tym genetyczne i nowotworowe. Zakłócenia te nieświadomie tworzy każdy człowiek, zatem każdy człowiek aby mógł wrócić do zdrowia jak również zapobiec chorobom powinien sam usunąć ich przyczyny. Metoda BEFTT jaką opracowałem i wraz z lekarzami leczyliśmy nią wiele tysięcy chorych, w kilkadziesiąt minut od jej zastosowania wzmacnia komunikacje komórkowe równocześnie każdej komórki, co uaktywnia optymalną adaptację organizmu. Powoduje to bardzo szybki powrót do zdrowia. Szybkość powrotu lub poprawy stanu zdrowia uzależniona jest od stanu zaawansowania choroby.

Aby metoda ta nie zniknęła lecz rozpowszechniła się, wstąp do Stowarzyszenia Przeciwdziałania Powstawaniu Chorób i Kalectwa „Siła Życia”.

Podaj zatem swoje nazwisko, imię, wiek oraz miasto w którym mieszkasz na

pozdrowie@kazimierzpiotrowicz.pl lub prześlij sms-em na 510343435. Gdy zbierze się odpowiednia ilość osób, wówczas otrzymasz informację o miejscu spotkania. Aby stało się to jak najszybciej, rozpowszechniaj tą stronę internetową najszerzej jak tylko potrafisz. Leży to w interesie wszystkich ludzi, zwłaszcza chorych.

Pamiętaj, że ludzie dzielą się na: 1 tych którzy chorują, 2 tych którzy nie wiedzą jeszcze, że chorują, 3 tych którzy będą chorowali i 4 tych, którzy bardzo rzadko chorują. Abyście znaleźli się w czwartej grupie, powinniście posiąść wiedzę, którą opisuję we wszystkich rozdziałach na tej stronie internetowej.

Miałeś szczęście dowiedzieć się o tej stronie i opisywanej w niej metodzie? Nie bądź obojętny wobec innych, zwłaszcza chorych, szczególnie tych, których przekonano że ich choroba jest nieuleczalna i powiedz im o tym. Powiedz także o tym swojemu lekarzowi. Jeśli jest uczciwy i otwarty na skuteczną pomoc chorym, to na pewno ci za to podziękuje.