Szanowni Państwo.

Tego rozdziału oraz załączników, jak pacierza powinniście nauczyć się na pamięć.

Zanim do mnie zadzwonicie, wpierw zapoznajcie się przynajmniej z dwoma rozdziałami na tym blogu; 1. „Skrótowe wyjaśnienie działania metody i materaca Innowator” oraz 2. „Hapteny cisi zabójcy”. Dopiero wtedy do mnie dzwońcie. Nie jestem bowiem w stanie telefonicznie edukować ludzi którzy nie mają żadnej wiedzy medycznej czy też mają wpojoną „jedynie słuszną prawdę nauk medycznych”. Jeśli wolicie wierzyć w medyczne leczenie objawowe, to moja wiedza nie jest dla Was.

Zauważcie też, że ja nie występuję przeciwko wszystkim lekarzom i medycznym metodom leczenia jak niektórzy sądzą, zwłaszcza przeciwko doskonałej dziś medycynie ratunkowej która w ciężkich przypadkach ratuje ludzkie życie, często wynikłe z długotrwałego nieskutecznego leczenia objawowego, lecz wskazuję kto zawłaszczył dobro zdrowia ludzkości, zniewolił lekarzy i wykluczył konkurencję w najistotniejszej sprawie jaką jest dobro zdrowia Waszego i Waszych rodzin. To właśnie bezkarne zwalczanie przez decydencki światek medyczny, który działa we współpracy z mediami, oficjalnej konkurencji w lecznictwie powoduje iż lekarze są zmuszani do leczenia objawów chorób, a nie ich przyczyn – które zazwyczaj leżą po stronie chorych. Lekarze natomiast lecząc niemal wyłącznie objawy chorób które pomimo leczenia wciąż postępują, powodują, że choroby te są przez organizm ludzki utrwalane, co skutkuje coraz większymi dolegliwościami, kalectwem i przedwczesną śmiercią milionów niewinnych ludzi. Przy czym cierpienia te jak i zgony chronione są prawem, zatem są BEZKARNE!

Każdy człowiek wie, że przeciwko nazizmowi wystąpił cały cywilizowany świat. Zastanawiające jest dlaczego ten świat milczy gdy obecna medycyna pochłania znacznie więcej ofiar niż pochłonęły wszystkie wojny światowe? Może ktoś z Was potrafi to wytłumaczyć?