Pierwsze zdjęcie. Kobieta lat 65, przed położeniem się na materacu Innowator. Po karmieniu piersią dzieci, obie brodawki do tej pory były zapadnięte do wewnątrz.
Drugie zdjęcie. Ta sama kobieta po przespaniu 1 nocy na materacu Innowator oraz dwugodzinnej terapii oddziaływania nim na piersi. Biust podniósł się, jest jędrniejszy. Brodawki ponownie wróciły na swoje miejsce, pomimo, że brodawki te zapadły się 60 lat temu po zakończenia karmienia dzieci piersią.

Kobieta ta była leczona na nowotwór piersi, w końcu guz ten usunięto chirurgicznie. Pomimo to obrzęki i zmiany tworzyły się również na drugiej piersi, zatem kierowano ją na amputację obu piersi. Drugie zdjęcie pokazuje efekty po 10-ciu dniach terapii opracowaną przeze mnie metodą samoleczenia. Toksyny z obu piersi samoczynnie się wydaliły jak również znikły guzy. Więcej w rozdziale „Panika nowotworowa – biznes jest biznes„. Zapamiętajcie, że duże piersi to zazwyczaj nadmierny rozrost tkanki tłuszczowej spowodowany nagromadzeniem się w nich toksyn i jest to tylko kwestia czasu gdy toksyny te zakłócą odżywianie grupy komórek co powoduje że kształtuje się z nich guz. Systematycznie niedożywiane komórki guza ulegają rozkładom gnilnym. Lekarze twierdzą, że w takim stanie należy pierś jak najszybciej usunąć. Jednak nie każdy stan musi być usunięty. W wielu przypadkach guzy jak i tkanki gnilne samoistnie bez żadnej ingerencji znikają po zastosowania materaca, co widać na zdjęciach.

Czy można zrozumieć kobiety które mając problemy z piersiami, niczego nie ryzykując i nic nie tracąc, mogą niemal natychmiast potwierdzić poprawę krążenia w piersiach już w kilka godzin od momentu położenia się na materacu Innowator, to pomimo tych możliwości wystraszone przez lekarzy oddają się w ich ręce i poddają długotrwałemu leczeniu, wiedząc, że najczęściej finałem tej decyzji jest amputacja piersi? Czytaj rozdział „Panika nowotworowa – biznes jest biznes”.