W dalszej treści przyczyna starzenia i sposób bezinwazyjnego spowalniania starzenia który dokonuje się podczas snu.

Faktem jest, że jesteśmy organizmami biochemicznymi i potrzebujemy różnorakiego pokarmu, a gdy zachorujemy i choroba postępuje także leków. Nikt jednak nie uwzględnia faktu, że w przypadku jakiejkolwiek „awarii” wzmocnione biochemiczne reakcje naprawcze zachodzą dzięki wymianie informacji pomiędzy narządami i mózgiem, które układem nerwowym przenoszone są w postaci prądów z szybkością 436 km/godz.. Osłabienie intensywności wymiany tych informacji powoduje, że mózg w odpowiedzi wyzwala takie reakcje regulacyjne, obronne i naprawcze w komórkach narządów jakie otrzymuje od nich informacje. Dzięki homeostazie, z chwilowymi zakłóceniami tych informacji organizm sobie radzi lecz ich utrzymywanie musi wiązać się z zakłóceniami przemian biochemicznych i w konsekwencji postępującymi chorobami oraz przedwczesnym starzeniem. Było by dziwne gdyby tak się nie działo. Lekarze jak wiadomo nie leczą przyczyn chorób lecz ich objawy, ponieważ Uniwersytety Medyczne ich tego nie uczą, a ponadto było by to sprzeczne z biznesem medyczno-farmaceutycznym. Gdyby leczenie przy użyciu leków czy jakichkolwiek ziół lub suplementów trwale usuwało przyczyny chorób, to po ich zażyciu już byśmy nie chorowali, a każdy wie, że tak przecież nie jest. Mowa tu o chorobach postępujących i nawracających. Doraźne farmakologiczne leczenie stosowane przez lekarzy jest zazwyczaj poprawne, ale długotrwałe utrwala choroby. Trzeba bowiem pamiętać, że adaptacja (przyzwyczajenie) jest najbardziej znamienną cechą charakteryzującą życie. To właśnie adaptacja kształtuje ewolucję, zatem człowiek, tak jak i ryby, ptaki, robaki itp. żyje dzięki zdolnościom adaptacyjnym, zatem wciąż potrzebuje nowych wyzwań adaptacyjnych. Najkorzystniejsza adaptacja która kształtuje życie to taka która odbywa się małymi zmianami na przestrzeni długiego czasu. Kiedy więc możemy skutecznie wykorzystywać procesy adaptacyjne gdy podczas dnia nie mamy na to czasu? PODCZAS SNU!

Każdy wie, że organizm regeneruje się podczas snu. Dlaczego więc organizm skutecznie nie zwalcza chorób i dlaczego tak często chorujemy, zbyt szybko się starzejemy oraz jak znacząco spowolnić starzenie? Dlatego ponieważ z powodu ludzkiej niewiedzy przedwcześnie starzeją się nasze komórki. Mimo iż proces telomerazy wycina i uzupełnia uszkodzenia w łańcuchu DNA to jednak komórki nie w pełni się replikują. Gdyby naprawy te były w pełni skuteczne to byli byśmy nieśmiertelni. W jaki zatem sposób jak najdłużej utrzymać młodość wszystkich komórek, a tym samym zdrowie? Stwarzając im najbardziej optymalne i długotrwałe warunki do regeneracji, wówczas znacząco wydłuża się czas życia każdego kolejnego podziału jak i życia nowo zbudowanych komórek wywodzących się z komórek macierzystych. Takie warunki można uzyskać leżąc lub śpiąc na materacu Innowator, a ewidentnie wizualnie zauważalny lepszy stan skóry jak i cofanie się równocześnie niemal wszystkich chorób postępujących widać i czuć już po około godzinie. Dowodem na to są zdjęcia ciała wykonywane zgłaszającym się osobom przed położeniem się na materacu oraz po godzinie. Przy tej okazji widać jak szybko wzmacniają się rozwiotczone napięcia mięśni. I nie ma w tym żadnych cudów! Dzieje się tak dlatego ponieważ tak szybko wzmacnia się wymiana informacji równocześnie z obwodowego układu nerwowego jak i z unerwienia każdego narządu z centralnym układem nerwowym. Ponownie przypomnę, że niezakłócone sygnały płyną przez układ nerwowy z szybkością 436 km/godz..

Niestety, masowo dominowana psychika ludzkości poddaje się masowym medialno medycznym manipulacjom, zatem owszem, można wyręczać organizm i długotrwale stosować różnorakie metody które np. odżywiają i regenerują skórę zewnętrznie ale nie bez konsekwencji. Jest wielu „szaleńców” którzy co kilka dni poprzez peeling, mikrodermoblazję, czy inne metody ścierają paniom kolejne warstwy naskórka by ich skóra młodziej wyglądała, a naiwne kobiety nie mając rzetelnej wiedzy na ten temat poddają się tym zabiegom. Ludzie ulegając reklamom nie mają świadomości, że skóra odżywiana jest od wewnątrz, a nie od zewnątrz, i zewnętrzne płytki które chronią głębszą warstwę skóry samoistnie złuszczają się co około 26 dni. Jeśli wyręczasz metabolizm i systematycznie odżywiasz skórę zewnętrznie to wskutek tego powoli zanikają naturalne wewnętrzne procesy metaboliczne i gdy potem odstąpisz od odżywiania zewnętrznego to również twoja skóra szybko i niestety trwale się rozwiotczy. Każdy powinien wiedzieć, że skóra jest unerwiona, a zewnętrzne płytki chronią głębsze warstwy oraz narządy przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Unerwienie to łączy skórę z centralnym układem nerwowym, a jego główną rolę pełni mózg. Gdy obwodowe połączenie nerwowe zawodzi, wówczas skóra jak i płytki skóry nie są efektywnie odżywiane i nie złuszczają się w odpowiednim momencie, co wizualnie skutkuje przedwczesnym starzeniem.

Leżąc lub śpiąc na materacu Innowator, dzięki wzmocnieniu łączności równocześnie wszystkich narządów, w tym i skóry z centralnym układem nerwowym skóra jest efektywniej odżywiana i dłużej zachowuje młodość. Dzięki temu komórki narządów jak i płytki skóry żyją znacznie dłużej. Gdy wymieniające się komórki wszystkich narządów żyją dłużej to w naturalny sposób wydłuża to ich życie, a zatem i nasze życie.

Bywa też, że gdy komunikacja pomiędzy tkanką skórną, a mózgiem trwale traci łączność, wówczas następuje jej trwały rozkład gdyż nie jest ona przez mózg kontrolowana, a zatem i odżywiana. Organizm chcąc temu zaradzić szuka rozwiązań i dokonuje różnych korekt, między innymi genetycznych, nierzadko już w życiu płodowym. Gdy dzieje się to u dzieci, to chorobę tą nazywa się EB Epidermolysis Bullosa (dzieci motyle). W jaki sposób leczy się tą chorobę? GŁÓWNIE ZEWNĘTRZNIE!!! Pomimo wielu pism jakie wraz ze zdjęciami dzieci wykonanymi przed i po miesiącu korzystania z materaca wysłałem do różnych miejsc, również do Stowarzyszenia Debra informując że równocześnie z tradycyjnym leczeniem medycznym należy wzmocnić połączenia nerwowe łączące skórę z mózgiem, to nikt na to nie zareagował. Chore dzieci w cierpieniach przedwcześnie umierają, a „boscy” naukowcy będąc przekonani o swojej „jedynie słusznej racji” wciąż szukają naukowych metod leczenia nie tylko tej choroby, ale równocześnie innych nieuleczalnych chorób. Przy czym twierdzą, że nie znają etiologii (przyczyn) około 80% chorób. Cóż z tego, że od ponad 20 lat piszę i faktami udowadniam, że znam te przyczyny, którymi są zakłócenia komunikacji komórkowych oraz wymiana tych informacji z centralnym i obwodowym układem nerwowym. Decydencki świat medyczny twierdzi, że to nie są naukowe metody, zatem wciąż prowadzi się doświadczenia na nieświadomych tego chorych których psychikę przekształcono w medyczne zombi, dzięki czemu chorzy zgadzają się być „królikami doświadczalnymi” i z takim ich traktowaniem.

Wiadomo, że doraźne sposoby leczenia objawowego jak i ingerencyjne zwalczanie skutków długotrwałego leczenia objawowego dawno przekroczyły granicę cudu, to dlaczego mimo to chorób przybywa, a nie ubywa? Ponieważ medyczny biznes jest jedynym w którym nie tylko nie gwarantuje się efektów ale również nie ponosi się odpowiedzialności za wyrządzone szkody ani też za śmierć setek tysięcy chorych. Gdy Ministrem Zdrowia był śp. Zbigniew Religa i lekarze przez prawie rok strajkowali nie lecząc chorych, gdyż żądali podwyżek płac, to prof. Religa w Wiadomościach TVP powiedział, że śmiertelność chorych spadła o 30%, co dowodzi, że niemal co trzeci chory umiera w wyniku szkodliwego leczenia medycznego. Tak samo działo się w każdym kraju gdzie lekarze strajkowali; np. w Izraelu, Słowenii, Wielkiej Brytanii i na Malcie!

 

Tysiące lat temu umieszczony w Biblii werset Mądrość Syracha głosi „Grzeszący przeciw stwórcy niech wpadnie w ręce lekarza”. W każdej religii grzech przeciw Bogu jest największym przewinieniem za które czeka najsroższa kara. Otwórzcie wyszukiwarkę i w Biblii wprowadźcie słowo lekarz, a znajdziecie tam więcej różnych informacji o lekarzach, również i bardzo pozytywnych.

Jestem profesorem informacyjnych technologii medycznych, co dowodzi, że nie jestem lekarzem lecz od 24 lat zajmuję się samoistnym wzmacnianiem komunikacji komórkowych oraz wymianą tych informacji z centralnym i obwodowym układem nerwowym. W życiu powinno być tak, że ten powinien mieć rację kto bezsprzecznie zawsze udowadnia efekty. W medycynie jednak ten ma rację kto zdominował prawo. Co na to ludzie, zwłaszcza chorzy i to na całym świecie? Są to „małe dzieci” którym wyłączono świadomość i przyzwyczajono do tego, że to „rodzice” im wszystko zabezpieczają i gdy są nieposłuszni to ich każą.

W tym miejscu będę pisał o przyczynach i mechanizmach organizmu które prowadzą do nadmiaru wewnętrznych i obwodowych płynów ustrojowych oraz przyrostu tkanek tłuszczowych, a w konsekwencji do chorób, przedwczesnego starzenia się narządów i całego organizmu oraz jak temu zapobiec i cofać skutki. Czytaj „Prawdziwa przyczyna śmierci Papieża Jana Pawła ll” gdzie piszę o przyczynie nadmiaru płynów przez długi czas wypływających z Jego ust i jak moimi metodami płyny te w ciągu trzech dni przestały wypływać, a najwyższy stopień choroby Alzheimera jaki miał (z utratą świadomości istnienia) cofnął się po zastosowaniu mojego materaca w ciągu kolejnych paru dni.