Lekarze leczą objawy chorób, pomijając ich przyczyny, bowiem usunięcie przyczyn jest równoznaczne z samoistnym ustąpieniem chorób. Od 26 lat pomagam chorym w bezinwazyjnym usuwaniu przyczyn niemal wszystkich postępujących chorób. Zawsze stosuję zasadę – najpierw uzyskujesz efekty, potem zapłata, a za brak efektów otrzymasz odszkodowanie finansowe, co od 1996 roku nigdy się nie zdarzyło. Zrozumiałym jest bowiem, że jeśli znikają przyczyny chorób, którymi są spowolnienia wymiany zwrotnych sygnałów nerwowych pomiędzy narządami i mózgiem, to w ślad za tym samoistnie ustępują choroby. Mózg bowiem otrzymując pełną informację z narządów, w odpowiedzi wyzwala w nich pełne reakcje regulacyjne, obronne czy też naprawcze. Po położeniu się na materacu Innowator dzieje się to niemal równocześnie we wszystkich tkankach i narządach, a ewidentnie zauważalną poprawę zaczyna odczuwać każdy, zazwyczaj w czasie od kilku do kilkunastu minut. Całkowite zwalczenie chorób zależne jest od stanu ich zaawansowania. Stosując materac profilaktycznie, zabezpieczasz się przed chorobami. JEŚLI WIERZYSZ W ANONIMOWE KŁAMSTWA W INTERNECIE, A NIE W MOJE OFICJALNE PUBLIKACJE, KTÓRE W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SPRAWDZIĆ, TO ZNACZY, ŻE NAJWIĘKSZA WIARA NA ŚWIECIE JAKĄ JEST MEDYCYNA KONWENCJONALNA „UGOTOWAŁA TWOJĄ PSYCHIKĘ”.
Przyczynami niemal wszystkich chorób postępujących są zakłócenia w swobodnej wymianie zwrotnych  informacji (sygnałów nerwowych) płynących poprzez układ nerwowy pomiędzy tkankami i narządami objętymi chorobą, a centralnym układem nerwowym, którego główną rolę pełni mózg. Usunięcie przyczyny chorób odbywa się poprzez  leżenie lub spanie na materacu Innowator. Położenie się na materacu samoistnie przywraca szybkość spowolnionej wymiany sygnałów niosących informację do normy 436 km/godz i jest równoznaczne z samoistnym ustępowaniem choroby. Choroby które nie spowodowały jeszcze trwałych zmian zaczynają ustępować niemal równocześnie już w ciągu kilku do kilkunastu minut. Jeśli na kalkulatorku podzielicie 436 km z dowolnego odcinka ciała do mózgu, to dowiecie się ile razy w ciągu sekundy dany narząd kontaktuje się z mózgiem. Nie dziwcie się więc gdy piszę że w przypadkach wielu chorób zauważycie reakcje organizmu oraz ustępowanie dolegliwości nawet już w ciągu kilku do kilkunastu minut. Subiektywnie odczuwane efekty tworzą się u każdego kto położy się na materacu Innowator – również u osób uznających się za zdrowe. Dowodzi to, że ludzki organizm wykazuje, a zatem i cofa również wiele problemów dziedzicznych i genetycznych. Nocne spanie na materacu Innowator wzmacnia regenerację całego organizmu. Lekarze leczą objawy chorób, a nie ich przyczyny, ponieważ tak są kształceni przez uniwersytety medyczne. Ponadto przyczyny chorób zazwyczaj leżą po stronie chorych. Jeśli zatem leczycie się bez efektów, czeka was amputacja nogi, macie bóle fantomowe po amputacji, nowotworowe guzy piersi, bóle menstruacyjne czy też jakiekolwiek inne postępujące choroby, lub znacie takie osoby, dzwońcie na nr. 510 34 34 35 od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00. Zanim zrezygnujecie z leczenia medycznego powinniście wiedzieć, że połączenie medycznego leczenia z wzmacnianiem informacyjnych sygnałów nerwowych, zwłaszcza w zaawansowanych chorobach, daje jeszcze lepsze efekty.

Prof. dr Kazimierz Piotrowicz

Zanim zadzwonicie, zapoznajcie się z niniejszym blogiem, abyście dowiedzieli się gdzie tkwią przyczyny waszych chorób i abyście wiedzieli o czym będziecie rozmawiali, a w związku z tym mogli zadawać konkretne pytania.