Szanowni Państwo jacyś hakerzy co pewien czas blokują wysyłane do mnie emaile, wysyłajcie więc do mnie zapytania także na piotrowiczkw@gmail.com a najlepiej dzwońcie na 510343435

 

Dlaczego ludzie coraz częściej chorują? Ponieważ prawo zabrania im wybrać tego który wskazuje w jaki sposób usunąć przyczyny chorób i zapłacić za tą usługę z NFZ. Dlatego lekarze zazwyczaj leczą objawy chorób. Abyście jak najrzadziej chorowali, wyzwólcie się z okowów niewiedzy i zacznijcie zwalczać ich przyczyny. Mój portal i moje metody wam w tym pomogą.

Dowiecie się w jaki sposób mózg chroni was prze chorobami i jak je zwalcza – nawet te uznawane za nieuleczalne i genetyczne. Mózg to potężny biologiczny komputer, dlaczego go nie wykorzystujecie? Ponieważ skutecznie wpojono wam wiarę w leczenie objawowe. Czekając na tabletkowy cud nic nie robicie, więc rozleniwiliście mózg, zatem neurony leniuchują. To dokładnie tak jak z mięśniami – jeśli ich nie używacie, wówczas mięśnie rozmiękczają się i zanikają. Choroba Alheimera, wszelkie rodzaje sklerozy, choroby serca i niemal wszystkie choroby postępujące, włącznie z nowotworowymi, mają właśnie takie podłoże! Gdy wysyłane sygnały z narządów, zamiast w 100%, dotrą do mózgu np. tylko z mocą 20%, to mózg analizuje informacje 20%, skutkiem tego zwrotne sygnały uaktywnią w narządach programy naprawcze w 20%. Oszukują was ci którzy twierdzą, że da się to naprawić wyłącznie tabletką! Czy już zrozumieliście dlaczego wciąż chorujecie i pomimo niezaprzeczalnie ogromnego postępu medycyny chorób przybywa?

Decydencki świat medyczny z pełną premedytacją ukierunkowuje lekarzy na leczenie objawów chorób, a nie ich przyczyn, ponieważ biznes jest wówczas gdy chorych leczy się bez końca, a ich klienci już nie tylko stoją w kolejkach lecz lata beznadziejnie czekają na ich „boską” pomoc, pomimo, że wiedzą, iż w organizmie noszą moc naprawczą. Niektórzy ludzie i to znani na całym świecie decydują się nawet na eutanazję, a w Holandii i innych krajach eutanazja dopuszczona jest przez prawo!!!

Tak podłemu systemowi sprzyja najstarszy, podobno demokratyczny „monopartyjny” nakazowy system kształcenia lekarzy, a zatem i procedur medycznych. Miliony chorych na całym świecie umiera dla jego idei nie mając świadomości, że oddają swoje zdrowie i życie monopolistycznej medycynie doświadczalnej. System ten we wzajemnym interesie z mediami, niemal na całym świecie zdominował prawo, ponieważ mają oni z tego obopólne korzyści. Politycy ukształtowali niewolnicze monopolistyczne prawo, a wy medyczni niewolnicy nie macie szans na wymknięcie się z jego okowów ponieważ skutecznie zwichnięto wam psychikę i uważacie, że już nic nie da się zrobić. W lecznictwie jako jedynym biznesie (lekarz to przecież dawca, a pacjent biorca usług) konkurencja jest zakazana. Konkurencję kontroluje właśnie ten monopolistyczny biznes, który nie jest zainteresowany skuteczną konkurencją!

 

W gliwickim Instytucie, w którym miałem 106 pokoi dla 196 chorych, oprócz lekarzy z Polski, zatrudniałem również lekarkę z Mongolii o imieniu Oyuna. Powiedziała mi ona, że aby ktoś w Mongolii mógł studiować medycynę konwencjonalną, najpierw musi zdać egzaminy z szeroko pojętej medycyny naturalnej, a nie tylko z biologii. Co by się stało gdyby taki system wprowadzono w tzw. „cywilizowanych” krajach? A co by się stało gdyby w 1995 roku kandydując na Urząd Prezydenta Polski społeczeństwo wybrało mnie na ten Urząd? Zapewne z oczu i z zakłamanej psychiki spadło by wam „medyczno medialne bielmo”, ponieważ podczas kampanii prezydenckiej proponowałem aby podobny system nauczania wprowadzono w Polsce na każdym stopniu nauczania.

Na takie zmiany nie jest za późno. Aby tego dokonać,

WYZWÓLMY LEKARZY Z DECYDENCKICH OKOWÓW NIEWOLI !

Istnieje tylko ta jedyna droga dla waszego i waszej rodziny zdrowia.